Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності встановлює порядок одержання, обробку, зберігання та використання інформації, у тому числі персональних даних (далі — Інформація), яку отримує компанія ТОВ «УкрКонсалтСолюшн» (УКС, UCS, далі — Оператор) від користувачів сайту (далі – Користувач).

Дані про Користувача зберігаються у деперсоналізованому виді та не передаються третім особам.

Оператор збирає інформацію з метою надання послуг Користувачеві, зворотнього зв’язку та вдосконалення своїх сервісів та послуг.

Оператор обробляє персональні дані Користувача тільки в разі їх заповнення та / або відправки Користувачем самостійно через спеціальні форми, розташовані на сайті http://ukr-cs.com. Заповнюючи відповідні форми та / або відправляючи свої персональні дані Оператору, Користувач висловлює свою згоду з цією політикою.

Оператор обробляє знеособлені дані про Користувача в разі, якщо це дозволено в настройках браузера Користувача (включено збереження файлів «cookie» і використання технології JavaScript).

Усі питання та запити щодо обробки персональних даних можуть бути направлені на електронну пошту: ucs@ukr-cs.com

Оператор може змінити умови політики конфіденційності. Нова версія документа буде викладена на сайті Оператора (УкрКонсалтСолюшн, UCS) за посиланням https://ukr-cs.com/privacy-policy-2/